Ankara Casper Yetkili Servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları ilkin adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Bu tarz sorunlar şarj aletinin çok fazla takılıp çıkarılmasından ötürü olduğu gibi kabloyu takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör tamiri arızalı jakın fabrika ürtimi jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün çok voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik kablolarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmayın Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır En son olarak bilgisayarlarınızı pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu nazikçe yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *